4core 12core FTTH Network Tauv Cable nrog KFRP thiab Hlau rau SC Ceev Txuas

Cov lus piav qhia luv luv:

Cov Khoom Muag Khoom Piav Qhia Fiber Ntau: G652D G657A1 G657A2 Cable Tub Ntxhais: 2/4/6/8/12 Cov Qauv Fiber Ntau: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 Cable Tsho: LSZH Siv: Sab Nraud Sab Nraum Ntxiv: FRP KFRP Steel Cable Xim: Dawb Dub 4core 12core FTTH Txoj Kev Tso Rau Cable nrog KFRP thiab Hlau rau SC Ceev Txuas Txuas: Cov yooj yim txuas tsis muaj splicing, nrawm thiab yooj yim Zoo tensile thiab tsoo kev ua tau zoo, qhov dav nrug rau hom kev txhawb nqa tus kheej tuaj yeem mus txog 50 metres nplaim retardant LSZH tsho m ...


Khoom Nthuav dav

Cov FAQ

Cov khoom lag luam

Cov Lus Qhia Ntxiv Khoom
Hom Fiber: G652D G657A1 G657A2 Cable Tub Ntxhais: 2/4/6/8/12 Tub Ntxhais
Hom Fiber: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 Tsho Cable: LSZH
Pab: Nyob Sab Hauv Tsev Sab Nraud Lub zog: FRP KFRP Cov Hlau
Cable xim: Dawb Dub

4core 12core FTTH Tso Cable nrog KFRP thiab Hlau rau SC Ceev Txuas

Kev piav qhia:

Yooj yim txuas tsis muaj splicing, nrawm thiab yooj yim

Kev ua tau zoo thiab lub zog zuaj, qhov kev ncua deb rau kev txhawb nqa tus kheej lub siab tuaj yeem mus txog 50 meters

Cov nplaim nplaim retardant LSZH tsho ntaub tiv no tsim nyog tiv thaiv hluav taws nyob rau sab hauv tsev

High carbon steel xa xov hlau ua rau lub chaw txhawb nqa tus kheej kom muaj lub zog tensile zoo.

Nta:

Npuas: Txog 12, Lub teeb ua cov fiber ntau
Cov Hom Fiber: Ib hom lossis Multimode
Cable Hom: Round Squa poob cable
Lub Zog Tub Koom Xeeb: Cov xov Aramid
Kev Xaiv Xaj: Ib LSZH hnab riam
Kev khiav hauj lwm kub: -20 ℃ - 70 ℃
Kev Ua tiav: Los ntawm IEC, ITU thiab EIA cov qauv

Daim ntawv thov:

Kev kub ceev uas khiav hauv cov vaj tse (FTTx)

Txhua hom fiber ntau cov hlua nrog cov qauv sib txawv

Kev ua haujlwm siab optical network ua haujlwm

Siv rau hauv tsev sab hauv / sab nraum zoov cabling

Siv rau hauv tsev sab hauv / sab nraum zoov cabling

Specification:

Kev xa mus kis fiber ntau:

Kev Kuaj fiber ntau
(dB / km)

 

62.5μm
(850nm / 1300nm)
50μm
(850nm / 1300nm)
G.652
(1310nm / 550nm)
G.655
(1550nm / 625nm)
Max attenuation
3,5 / 1.5
3,5 / 1.5
0.36 / 0.22
0.22 / 0.26
Tus nqi raug
3.0 / 1.0
3.0 / 1.0
0.35 / 0.21
0.21 / 0.24

Technical Specification

Cable hom
Qhov ntau
cores
Lub Tensile Muaj Zog
Tsoo Kuj
Yam tsawg kawg nkaus khoov vojvoog
Lub sijhawm luv luv
Lub sijhawm ntev
Lub sijhawm luv luv
Lub sijhawm ntev
Txau Ntshai
Static
GJFJH
1
150
80
1000
500
20D
10D
GJYFJH
1
300
150
1000
500
20D
10D
GJYFJCH
2
600
300
1000
500
20D
10D
GJYFJCH
4
600
300
1000
500
20D
10D

Daim duab khoom:

4core 12core FTTH Network Drop Cable with KFRP and Steel for SC Fast Connector

Lossis:

fiber ntau optic nco cable,

fiber ntau poob cable


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa rau peb