Chaqueta de cable de fibra óptica multimodo ao aire libre chaqueta de PE negra con xel de tubo único. Construción chea

Descrición curta:

Descrición detallada do produto Tipo de cable: Tipo de fibra exterior: Núcleo de cable SM / MM: Chaqueta de cable 2-24: MDPE / HDPE Estrutura: Chaqueta Uni-Tube: Cable de fibra óptica exterior multimodo GYXTW negro con chaqueta PE negra Descrición: Uni-Tube blindado GYXTW O cable Single Jacket / Single Armored está deseñado coa flexibilidade e versatilidade necesarias para as instalacións máis esixentes actuais, incluído o enterrado directo. A armadura metálica úsase cando se desexa protección mecánica. Características: Uni -...


Detalle do produto

FAQ

Etiquetas do produto

Descrición detallada do produto
Tipo de cable: Ao aire libre Tipo de fibra: SM / MM
Núcleo do cable: 2-24 Chaqueta de cable: MDPE / HDPE
Estrutura: Uni-Tube Chaqueta: Negro

 

Cable de fibra óptica exterior multimodo GYXTW con chaqueta PE negra

Descrición:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored Cable está deseñado coa flexibilidade e versatilidade

necesario para as instalacións máis esixentes actuais, incluído o enterrado directo.

A armadura metálica úsase cando se desexa protección mecánica.

Características:

Construción chea de xel de tubo único para unha protección superior da fibra.

Armadura metálica para protexer o cable contra o ataque de roedores e os danos mecánicos.

O fío de aceiro incrustado proporciona unha resistencia á tracción e resistencia ao esmagamento.

Compacto, fácil de instalar.

Deseño UV e impermeable.

Aplicación:

Comunicación de voz ou datos interconstruínte.

Instalado en conduto, conduto subterráneo.

FTTx / FTTH / FTTD


Especificación:

Tipo de fibra G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Atenuación(+ 20 veces) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Ancho de banda 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Apertura numérica 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Lonxitude de onda de corte de cable cc <1260 nm <1450 nm

Estrutura e especificacións técnicas:

FibraContar NominalDiámetro

(mm)

NominalPeso

(kg / km)

Carga de tracción permitida(N) Resistencia ao esmagamento permitida
(N / 100 mm)
A curto prazo Largo prazo A curto prazo Largo prazo
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Nota: Esta folla de datos só pode ser unha referencia, pero non un complemento do contrato. Póñase en contacto cos nosos comerciantes para obter información máis detallada.

Imaxe do produto:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Etiqueta:

cable de fibra óptica monomodo,

cable de fibra blindada


  • Anterior
  • Seguinte:

  • Escribe a túa mensaxe aquí e mándana