Taobh a-muigh Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Togail Lìonta

Tuairisgeul Goirid:

Tuairisgeul toraidh mionaideach Seòrsa càball: Seòrsa snàithleach a-muigh: Càball càball SM / MM: Seacaid càball 2-24: Structar MDPE / HDPE: Seacaid Uni-Tube: Càball Optic Taobh a-muigh Black GYXTW le seacaid armachd armachd GYXTW Tuairisgeul Uni-Tube Armachd Tha seacaid singilte / càball Armachd Singilte air a dhealbhadh leis an sùbailteachd agus an sùbailteachd a dh ’fheumar airson na h-ionadan as cruaidhe an-diugh, a’ gabhail a-steach tiodhlacadh dìreach. Tha an armachd meitabileach air a chleachdadh nuair a thathar ag iarraidh dìon meacanaigeach. Feartan: Uni -...


Mion-fhiosrachadh toraidh

Ceistean Cumanta

Tagaichean toraidh

Tuairisgeul Bathar mionaideach
Seòrsa càball: A-muigh Seòrsa fiber: SM / MM
Prìomh chàball: 2-24 Seacaid càball: MDPE / HDPE
Structar: Uni-Tube Seacaid: Dubh

 

Càball optigeach a-muigh GYXTW Multimode le seacaid PE Dubh

Tuairisgeul:

Tha seacaid singilte / càball armachd singilte GYXTW air a dhealbhadh leis an sùbailteachd agus an sùbailteachd

riatanach airson na h-ionadan as cruaidhe an-diugh, a ’toirt a-steach tiodhlacadh dìreach.

Tha an armachd meitabileach air a chleachdadh nuair a thathar ag iarraidh dìon meacanaigeach.

Feartan:

Togail làn gel aon-tiùb airson dìon fiber adhartach.

Armachd mheatailteach gus càball a dhìon bho ionnsaigh creimich agus milleadh meacanaigeach.

Bidh uèir stàilinn freumhaichte a ’toirt seachad neart tensile ion-mhiannaichte agus strì an aghaidh pronnadh.

Compact, furasta a stàladh.

Dealbhadh UV agus uisge-dìon.

Iarrtas:

Eadar-thogail guth no conaltradh dàta.

Air a chuir a-steach ann an duct, cladhan fon talamh.

FTTx / FTTH / FTTD


Sònrachadh:

Seòrsa fiber G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m
Attenuation(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0.22 dB / km <0.23 dB / km
Bandwidth 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Fosgladh àireamhach 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Tonn gearradh-sìos càball cc <1260 nm <1450 nm

Sònrachadh Structar agus Teicnigeach:

FibreCunnt AinmeilTrast-thomhas

(mm)

AinmeilCuideam

(kg / km)

Luchdaich tensile ceadaichte(N) Resistance crush ceadaichte
(N / 100mm)
Teirm goirid Fad-ùine Teirm goirid Fad-ùine
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Nòta: Chan fhaod an duilleag-dàta seo a bhith ach iomradh, ach chan e a bharrachd air a ’chùmhnant. Feuch an cuir thu fios chun na daoine reic againn airson fiosrachadh nas mionaidiche.

Dealbh toraidh:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tag:

càball fiber optic aon mhodh,

càball snàithleach armaichte


  • Roimhe:
  • Air adhart:

  • Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn e