Bogsa Splitter Fiber Optic LGX PLC le Adapters Fiber Optic SC APC Simplex

Tuairisgeul Goirid:

Tuairisgeul toraidh mionaideach Seòrsa ceangail: SC, FC, LC, ST Ferrule Aghaidh aghaidh: PC, UPC, APC Seòrsa fiber: G652D G657A1 G657A2 Modh fiber: Pasgan Singlmode: Tube stàilinn, structar ABS: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Bogsa le SC APC Simplex Fiber Optic Adapters Tuairisgeul: Tha TTI a ’toirt seachad sreath slàn de thoraidhean splitter 1xN agus 2xN a tha air an dèanamh freagarrach airson tagraidhean sònraichte. Bidh na toraidhean uile a ’coinneachadh ri GR-1209-CORE agus GR-1221-CORErequirements. Feart: Èideadh math agus call cuir a-steach ìosal Polari Ìosal ...


Mion-fhiosrachadh toraidh

Ceistean Cumanta

Tagaichean toraidh

Tuairisgeul Bathar mionaideach
Seòrsa Ceangal: SC, FC, LC, ST Ferrule Deireadh-aghaidh: PC, UPC, APC
Seòrsa fiber: G652D G657A1 G657A2 Modh fiber: Singlmode
Pasgan: Tiùb stàilinn, ABS Structar: 1 × 32 2 × 32

Bogsa Splitter LGX PLC le Adapters Optic Fiber Optic SC APC

Tuairisgeul:

Bidh TTI a ’toirt seachad sreath slàn de thoraidhean splitter 1xN agus 2xN a tha air an dealbhadh airson tagraidhean sònraichte. Bidh na toraidhean uile a ’coinneachadh ri GR-1209-CORE agus GR-1221-CORErequirements.

Feart:

Èideadh math agus call cuir a-steach ìosal

Call an urra ri polarachadh ìosal

Meacanaigeach sàr-mhath

Seasmhachd Telecordia GR-1221 agus GR-1209

Com-pàirtean tro TLC-Certified, Co-chòrdadh ri YD1117-2001

Co-mheas dol à bith polarachadh àrd & èideadh sàr-mhath

Cur a-steach fiber: fiber 0.9mm no 250μm airson roghainn

Toradh fiber: fiber lom 250μm (Tha e na bhuannachd airson splicing) G.657A Fibre

Iarrtas:

Fiber chun a ’phuing (FTTX)

Lìonraidhean sgìre ionadail (LAN)

Telebhisean càbaill (CATV)

Uidheam deuchainn

Fibre don dachaigh (FTTH)

Lìonraidhean optigeach fulangach (PON, GEPON)

Sònrachadh:

Clàr 1 - 1 × N Splitter Fibre PLC

Paramadairean 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Tonnan Obrachaidh (nm) 1260 ~ 1650
Seòrsa fiber G657A no neach-ceannach air a shònrachadh
Call cuir a-steach (dB) (Ìre P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Èideadh call (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Call air ais (dB) (Ìre P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Call an eisimeil polarachadh (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Stiùireadh (dB) 55 55 55 55 55 55
Call an urra ri tonn-tonn (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Seasmhachd Teothachd (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Teòthachd obrachaidh (℃) -40 ~ 85
Teòthachd stòraidh (℃) -40 ~ 85
Pasgan Tiùb stàilinn no ABS

Clàr 2 - Splitter Fibre 2 × N PLC

Paramadairean 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Tonnan Obrachaidh (nm) 1260 ~ 1650
Seòrsa fiber G657A no neach-ceannach air a shònrachadh
Call a-steach (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Èideadh call (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Call air ais (dB) (Ìre P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Call an eisimeil polarachadh (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Stiùireadh (dB) 55 55 55 55 55 55
Call an urra ri tonn-tonn (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Seasmhachd Teothachd (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Teòthachd obrachaidh (℃) -40 ~ 85
Teòthachd stòraidh (℃) -40 ~ 85
Pasgan Tiùb stàilinn no ABS

Notaichean:

  1. Air a shònrachadh gun luchd-ceangail.
  2. Cuir call 0.15dB a bharrachd ris gach ceanglaiche

Dealbh toraidh:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

coupler fiber optic,

splitter plc fiber optic


  • Roimhe:
  • Air adhart:

  • Sgrìobh do theachdaireachd an seo agus cuir thugainn e