Cábla Snáithín Optúil Cábla Snáithín Optúil Multimode Allamuigh le Glóthach Uni-Feadán - Tógáil Líonta

Cur síos gairid:

Cur síos Mionsonraithe ar an Táirge Cineál Cábla: Cineál Snáithín Allamuigh: Cábla SM / MM Croí: Jacket Cábla 2-24: Struchtúr MDPE / HDPE: Jacket Uni-Tube: Cábla snáthoptaice lasmuigh ilmhód dubh GYXTW le Jacket Corpoideachais Dubh Cur síos: Uni-Feadán Armúrtha GYXTW Dearadh Jacket Aonair / Cábla Armúrtha Aonair leis an tsolúbthacht agus an solúbthacht atá riachtanach do na suiteálacha is déine sa lá atá inniu ann, lena n-áirítear adhlacadh díreach. Úsáidtear an armúr miotalach nuair a bhíonn cosaint mheicniúil ag teastáil. Gnéithe: Uni -...


Sonraí an Táirge

CC

Clibeanna Táirgí

Tuairisc Mhionsonraithe ar an Táirge
Cineál Cábla: Lasmuigh Cineál Snáithín: SM / MM
Croí Cábla: 2-24 Jacket Cábla: MDPE / HDPE
Struchtúr: Uni-Tube Jacket: Dubh

 

Cábla snáthoptaice lasmuigh ilmhódach GYXTW le Jacket Corpoideachais Dubh

Cur síos:

Dearadh Jacket Aonair Gan Feadán Armúrtha GYXTW / cábla Armúrtha Aonair leis an tsolúbthacht agus an solúbthacht

riachtanach do na suiteálacha is déine sa lá atá inniu ann, lena n-áirítear adhlacadh díreach.

Úsáidtear an armúr miotalach nuair a bhíonn cosaint mheicniúil ag teastáil.

Gnéithe:

Tógáil glóthach uni-feadán le haghaidh cosaint snáithín níos fearr.

Armúr miotalach chun cábla a chosaint ar ionsaí creimirí agus damáiste meicniúil.

Soláthraíonn sreang cruach leabaithe neart teanntachta inmhianaithe agus friotaíocht crush.

Dlúth, éasca a shuiteáil.

Dearadh UV agus uiscedhíonach.

Iarratas:

Cumarsáid guth nó sonraí idir-thógála.

Suiteáilte i ducht, seoladán faoi thalamh.

FTTx / FTTH / FTTD


Sonraíocht:

Cineál Snáithín G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m
Méadú(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0.22 dB / km <0.23 dB / km
Bandaleithid 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Cró Uimhriúil 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Tonnfhad Scoite Cábla cc <1260 nm <1450 nm

Struchtúr agus Sonraíochtaí Teicniúla:

SnáithínLíon AinmniúilTrastomhas

(mm)

AinmniúilMeáchan

(kg / km)

Ualach teanntachta incheadaithe(N) Friotaíocht incheadaithe crush
(N / 100mm)
Ghearrthéarma Fadtéarmach Ghearrthéarma Fadtéarmach
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Nóta: Ní féidir ach tagairt a bheith sa bhileog sonraí seo, ach ní forlíonadh ar an gconradh é. Téigh i dteagmháil lenár ndaoine díolacháin le haghaidh faisnéise níos mionsonraithe.

Pictiúr Táirgí:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Clib:

cábla snáthoptaice mód aonair,

cábla snáithín armúrtha


  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í