Bosca Scoilteora Snáithín Optúil LGX PLC le Cuibheoirí Snáithín Optúla Snáithín SC APC

Cur síos gairid:

Cur síos Mionsonraithe ar Tháirge Cineál Ceanglóra: SC, FC, LC, ST Ferrule Aghaidh deiridh: PC, UPC, Cineál Snáithín APC: G652D G657A1 G657A2 Mód Snáithín: Pacáiste Singlmode: Feadán Cruach, Struchtúr ABS: 1 × 32 2 × 32 Scoilteoir LGX PLC Bosca le SC APC Simplex Fiber Optic Adapters Cur síos: Soláthraíonn TTI sraith iomlán de tháirgí scoilteoir 1xN agus 2xN atá curtha in oiriúint d’fheidhmchláir ar leith. Buaileann na táirgí go léir le GR-1209-CORE agus GR-1221-CORErequirements. Gné: Aonfhoirmeacht mhaith agus caillteanas isteach íseal Polari Íseal ...


Sonraí an Táirge

CC

Clibeanna Táirgí

Tuairisc Mhionsonraithe ar an Táirge
Cineál Ceanglóra: SC, FC, LC, ST Ferrule Deireadh-aghaidh: PC, UPC, APC
Cineál Snáithín: G652D G657A1 G657A2 Mód Snáithín: Singlmode
Pacáiste: Feadán Cruach, ABS Struchtúr: 1 × 32 2 × 32

Bosca Scoilteora LGX PLC le Cuibheoirí Snáithín Optúla SC APC Simplex

Cur síos:

Soláthraíonn TTI sraith iomlán de tháirgí scoilteoir 1xN agus 2xN atá curtha in oiriúint d’fheidhmchláir ar leith. Buaileann na táirgí go léir le GR-1209-CORE agus GR-1221-CORErequirements.

Gné:

Aonfhoirmeacht mhaith agus caillteanas isteach íseal

Caillteanas Cleithiúnach Polarization Íseal

Meicniúil den scoth

Cobhsaíocht Telecordia GR-1221 agus GR-1209

Comhpháirteanna trí TLC-Deimhnithe, Comhlíon le YD1117-2001

Cóimheas Ard-Pholaraithe Polarization & Aonfhoirmeacht den scoth

Ionchur snáithín: snáithín 0.9mm nó 250μm le haghaidh rogha

Aschur snáithín: snáithín lom 250μm (Is sochar é do splicing) G.657A Snáithín

Iarratas:

Snáithín go dtí an pointe (FTTX)

Líonraí ceantair áitiúla (LAN)

Teilifís cábla (CATV)

Trealamh tástála

Snáithín sa bhaile (FTTH)

Líonraí optúla éighníomhacha (PON, GEPON)

Sonraíocht:

Tábla 1 - 1 × N Scoilteoir Snáithín PLC

Paraiméadair 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Tonnfhad Oibriúcháin (nm) 1260 ~ 1650
Cineál Snáithín G657A nó custaiméir sonraithe
Caillteanas Ionsáigh (dB) (Grád P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Aonfhoirmeacht Caillteanais (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Caillteanas Fill ar ais (dB) (Grád P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Caillteanas Cleithiúnach Polaraithe (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Treoir (dB) 55 55 55 55 55 55
Caillteanas Cleithiúnach Tonnfhad (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Cobhsaíocht Teochta (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Teocht Oibriúcháin (℃) -40 ~ 85
Teocht Stórála (℃) -40 ~ 85
Pacáiste Feadán Cruach nó ABS

Tábla 2 - 2 × N Scoilteoir Snáithín PLC

Paraiméadair 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Tonnfhad Oibriúcháin (nm) 1260 ~ 1650
Cineál Snáithín G657A nó custaiméir sonraithe
Caillteanas Ionsáigh (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Aonfhoirmeacht Caillteanais (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Caillteanas Fill ar ais (dB) (Grád P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Caillteanas Cleithiúnach Polaraithe (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Treoir (dB) 55 55 55 55 55 55
Caillteanas Cleithiúnach Tonnfhad (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Cobhsaíocht Teochta (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Teocht Oibriúcháin (℃) -40 ~ 85
Teocht Stórála (℃) -40 ~ 85
Pacáiste Feadán Cruach nó ABS

Nótaí:

  1. Sonraithe gan nascóirí.
  2. Cuir caillteanas breise 0.15dB in aghaidh an chónascaire

Pictiúr Táirgí:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Clib:

cúplálaí snáthoptaice,

scoilteoir plc snáthoptaice


  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • Scríobh do theachtaireacht anseo agus seol chugainn í