LGX PLC Fiber Optic Splitter Box mei SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Koarte beskriuwing:

Detaillearre produktbeskriuwing Connector Type: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC Fibertype: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode Package: Stalen buis, ABS Struktuer: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Doaze mei SC APC Simplex Fiber Optic Adapters Beskriuwing: TTI leveret hiele searje fan 1xN- en 2xN splitterprodukten dy't oanpast binne foar spesifike applikaasjes. Alle produkten foldogge oan easken oan GR-1209-CORE en GR-1221-CORE. Feature: Goede unifoarmiteit en leech ynstekferlies Low Polari ...


Produktdetail

FAQ

Produkt tags

Detaillearre produktbeskriuwing
Connector type: SC, FC, LC, ST Ferrule ein-gesicht: PC, UPC, APC
Fiber Type: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode
Pakket: Stielbuis, ABS Struktuer: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitterbox mei SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Beskriuwing:

TTI leveret heule searje fan 1xN- en 2xN-splitterprodukten dy't oanpast binne foar spesifike applikaasjes. Alle produkten foldogge oan easken oan GR-1209-CORE en GR-1221-CORE.

Eigenskip:

Goede unifoarmiteit en leech ynstekferlies

Ofhinklik ferlies foar leech polarisaasje

Poerbêst meganysk

Stabiliteit Telecordia GR-1221 en GR-1209

Komponinten fia TLC-sertifisearre, Conform YD1117-2001

Ferhâlding fan hege polarisaasje-útstjerren en poerbêste uniformiteit

Fiber ynput: 0,9 mm as 250 μm glêstried foar kar

Fiberútfier: 250μm keale glêstried (It is foardiel foar splitsing) G.657A Fiber

Oanfraach:

Fiber to the point (FTTX)

Lokale netwurken (LAN)

Kabeltelevyzje (CATV)

Testapparatuer

Fiber to the home (FTTH)

Passive optyske netwurken (PON, GEPON)

Spesifikaasje:

Tabel 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

Parameters 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Operearjende golflingte (nm) 1260 ~ 1650
Fibertype G657A as klant oantsjutte
Ynstekferlies (dB) (P / S-graad) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Ferliesuniformiteit (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Return Loss (dB) (P / S Grade) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Ofhinklik ferlies fan polarisaasje (dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Direktiviteit (dB) 55 55 55 55 55 55
Golflengteôfhinklik ferlies (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Temperatuerstabiliteit (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Bedriuwstemperatuer (℃) -40 ~ 85
Opslagtemperatuer (℃) -40 ~ 85
Pakket Stielbuis as ABS

Tabel 2 - 2 × N PLC Fiber Splitter

Parameters 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Operearjende golflingte (nm) 1260 ~ 1650
Fibertype G657A as klant oantsjutte
Ynsetferlies (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Ferliesuniformiteit (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Return Loss (dB) (P / S Grade) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Ofhinklik ferlies fan polarisaasje (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Direktiviteit (dB) 55 55 55 55 55 55
Golflengteôfhinklik ferlies (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Temperatuerstabiliteit (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Bedriuwstemperatuer (℃) -40 ~ 85
Opslagtemperatuer (℃) -40 ~ 85
Pakket Stielbuis as ABS

Oantekeningen:

  1. Oantsjutte sûnder ferbinings.
  2. Foegje in ekstra 0.15dB-ferlies per ferbining ta

Produktôfbylding:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

glêstriedkopling,

glêstried optyske plc splitter


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús