PLC Splitter Fiber Optic ABS Box Module SC PC Connectors for FTTH Solution

Σύντομη περιγραφή:

Λεπτομερής περιγραφή προϊόντος Όνομα προϊόντος: ABS Box Type PLC 1X16 Type Fiber: G657A1 Connector: SC PC Διάμετρος: 2.0mm Type Package: ABS Box Fiber Μήκος: 1m or Customized PLC Splitter Fiber Optic ABS Box Module SC PC connectors for FTTH Solution PLC Splitter Fiber Το οπτικό στοιχείο είναι βασικά στοιχεία στα δίκτυα FTTX και είναι υπεύθυνα για τη διανομή του σήματος από το κεντρικό γραφείο σε αριθμούς εγκαταστάσεων. Έχουν πολύ μεγάλο εύρος λειτουργικού μήκους κύματος από 1260nm έως 1620nm. Με την εταιρεία ...


Λεπτομέρεια προϊόντος

Συχνές ερωτήσεις

Ετικέτες προϊόντος

Λεπτομερής περιγραφή προϊόντος
Ονομασία προϊόντος: ABS Box Type PLC 1X16 Τύπος ινών: G657A1
Συνδετήρας: Υπολογιστής SC Διάμετρος: 2,0 χιλιοστά
Τύπος Πακέτου: Κουτί ABS Μήκος ινών: 1m ή προσαρμοσμένος

PLC Splitter Fiber Optic ABS Box Module SC PC Connectors for FTTH Solution

PLC Splitter Fiber Optic  είναι βασικά στοιχεία στα δίκτυα FTTX και είναι υπεύθυνα για τη διανομή του σήματος από το κεντρικό γραφείο σε αριθμούς εγκαταστάσεων. Έχουν πολύ μεγάλο εύρος λειτουργικού μήκους κύματος από 1260nm έως 1620nm. Με το συμπαγές του μέγεθος, αυτοί οι διαχωριστές μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε βάσεις εδάφους και κεραίας, καθώς και σε συστήματα στήριξης ραφιών.

Η OPTICO παρέχει ολόκληρες σειρές προϊόντων διαχωριστή 1 * N και 2 * N που είναι προσαρμοσμένες σε συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα πληρούν τις απαιτήσεις GR-1209-CORE και GR-1221-CORE.

Εφαρμογή

Κατανομή οπτικών σημάτων

Επικοινωνία δεδομένων

Σύστημα Lan και CATV

Ανάπτυξη FTTX

Δίκτυο FTTH

Παθητικά οπτικά δίκτυα (PON)

Σύστημα μέτρησης και σύστημα λέιζερ

Συστήματα DWDM και CWDM

Χαρακτηριστικά

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Χαμηλό PDL

Συμπαγής σχεδιασμός

Καλή ομοιομορφία μεταξύ καναλιών

Ευρύ μήκος κύματος λειτουργίας: Από 1260nm έως 1650nm

Ευρεία θερμοκρασία λειτουργίας: Από -40 ℃ έως 85 ℃

Υψηλή αξιοπιστία και σταθερότητα

Προσδιορισμός:

Διαχωριστής PLC 1 × N

Παράμετρος Μονάδα αξία
Τύπος Προϊόντος 1 × 2 1 × 3 1 × 4 1 × 6 1 × 8 1 × 12 1 × 16 1 × 24 1 × 32 1 × 64 1 × 128
Μήκος κύματος λειτουργίας νμ 1260 ~ 1650
Απώλεια εισαγωγής Τύπος. dB 4 6 7 9.4 10 12 13.2 16 16.5 20.5 24.5
Μέγιστη. 4.3 6.2 7.4 9.8 11 12.5 13.9 16.5 17.2 21.5 25.5
Ομοιομορφία (Μέγ.) dB 0,5 0.6 0,8 0,8 1 1 1.4 1.5 1.6 2 2.6
PDL (Μέγ.) dB 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0,5 0,8
TDL (Μέγ.) dB 0,5
Απώλεια επιστροφής dB ≥55 / 50
Κατευθυντικότητα dB ≥50

Διαχωριστής PLC 2 × N

Παράμετρος Μονάδα αξία
Τύπος Προϊόντος 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64 2 × 128
Μήκος κύματος λειτουργίας νμ 1260 ~ 1650
Απώλεια εισαγωγής Τύπος. dB 4.3 7.3 10.5 14 17.2 20.8 24.8
Μέγιστη. 4.5 7.6 11 14.8 17.9 21.5 25.8
Ομοιομορφία (Μέγ.) dB 0,8 1 1.2 1.5 1.8 2 3
PDL (Μέγ.) dB 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0,5 1
TDL (Μέγ.) dB 0,5
Απώλεια επιστροφής dB ≥55 / 50
Κατευθυντικότητα dB ≥50

PLC Splitter Fiber Optic  ABS Box Module SC PC Connectors for FTTH Solution

Συχνές ερωτήσεις:

Q1, ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Γενικά, θα χρειαστούν 3-7 ημέρες μετά την πληρωμή κατάθεσης.
Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα στοιχεία και την ποσότητα παραγγελίας.

Q2, μπορείτε να παράγετε σύμφωνα με τα δείγματα ή το σχέδιο;
Α: Ναι, μπορούμε να παράγουμε με δείγματα ή τεχνικά σχέδια. Μπορούμε επίσης να σχεδιάσουμε και να ανοίξουμε το καλούπι για εσάς.

Ε3, ποια είναι η πολιτική δείγματός σας;
Α, Μπορούμε να παρέχουμε δωρεάν δείγμα για συσκευές οπτικών ινών σχολίων, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος κούριερ.

Q4, δοκιμάζετε όλα τα προϊόντα σας πριν από την παράδοση;
Α, Ναι, όλα τα προϊόντα ελέγχονται 100% πριν από την τελική συσκευασία και παράδοση.
Εάν είναι απαραίτητο, παρέχονται αναφορές δοκιμών.

Ε5, Πώς διασφαλίζετε τη μακροπρόθεσμη επιχείρηση και διατηρείτε καλή συνεργασία;
Α, Πρώτον, διατηρούμε επίμονη βελτίωση για να κάνουμε προϊόντα καλύτερης ποιότητας και να παρέχουμε καλύτερη εξυπηρέτηση, διατηρώντας παράλληλα τις ανταγωνιστικές τιμές για να διασφαλίσουμε το όφελος των πελατών.
Εκτός αυτού, σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλους μας και εκτιμούμε για κάθε μικρή ή μεγάλη παραγγελία.

Καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τυχόν αιτήματα - Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας στην οπτική ίνα / OPTICO!

Ετικέτα:

διαχωριστής καλωδίων οπτικών ινών,

οπτικός διαχωριστής καλωδίων


  • Προηγούμενος:
  • Επόμενο:

  • Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς