LGX PLC Fiber Optic Splitter Box με προσαρμογείς οπτικών ινών SC APC Simplex

Σύντομη περιγραφή:

Λεπτομερής περιγραφή προϊόντος Τύπος σύνδεσης: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC Fiber Type: G652D G657A1 G657A2 Fiber Mode: Singlmode Package: Steel Tube, ABS Structure: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Κουτί με προσαρμογείς οπτικών ινών SC APC Περιγραφή: Το TTI παρέχει ολόκληρη σειρά προϊόντων διαχωριστή 1xN και 2xN που είναι προσαρμοσμένα για συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα πληρούν τις απαιτήσεις GR-1209-CORE και GR-1221-CORE. Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Καλή ομοιομορφία και χαμηλή απώλεια εισαγωγής Low Polari ...


Λεπτομέρεια προϊόντος

Συχνές ερωτήσεις

Ετικέτες προϊόντος

Λεπτομερής περιγραφή προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: SC, FC, LC, ST Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Τύπος ινών: G652D G657A1 G657A2 Λειτουργία ινών: Singlmode
Πακέτο: Σωλήνας χάλυβα, ABS Δομή: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box με προσαρμογείς οπτικών ινών SC APC Simplex

Περιγραφή:

Η TTI παρέχει ολόκληρες σειρές προϊόντων διαχωριστή 1xN και 2xN που είναι προσαρμοσμένες σε συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα πληρούν τις απαιτήσεις GR-1209-CORE και GR-1221-CORE.

Χαρακτηριστικό:

Καλή ομοιομορφία και χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Εξαρτώμενη χαμηλή πόλωση

Εξαιρετική μηχανική

Σταθερότητα Telecordia GR-1221 και GR-1209

Εξαρτήματα μέσω πιστοποίησης TLC, συμμόρφωση με YD1117-2001

Υψηλή αναλογία εξαφάνισης πόλωσης και εξαιρετική ομοιομορφία

Είσοδος ινών: Ίνα 0,9 mm ή 250μm για επιλογή

Έξοδος ινών: γυμνές ίνες 250μm (Είναι πλεονέκτημα για τη σύνδεση) G.657A Fiber

Εφαρμογή:

Ίνα στο σημείο (FTTX)

Δίκτυα τοπικής περιοχής (LAN)

Καλωδιακή τηλεόραση (CATV)

Εξοπλισμός δοκιμής

Ίνες στο σπίτι (FTTH)

Παθητικά οπτικά δίκτυα (PON, GEPON)

Προσδιορισμός:

Πίνακας 1 - 1 × N PLC Fiber Splitter

Παράμετροι 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Μήκος κύματος λειτουργίας (nm) 1260 ~ 1650
Τύπος ινών Ορίστηκε G657A ή πελάτης
Απώλεια εισαγωγής (dB) (Βαθμός P / S) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Ομοιομορφία απώλειας (dB) 0.4 0.6 0,8 1.2 1.5 2.0
Απώλεια επιστροφής (dB) (Βαθμός P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (dB) 0.2 0.2 0.2 0,25 0.3 0.35
Κατευθυντικότητα (dB) 55 55 55 55 55 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (dB) 0.3 0.3 0.3 0,5 0,5 0,5
Σταθερότητα θερμοκρασίας (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0,5 0,5 0,5
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -40 ~ 85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40 ~ 85
Πακέτο Σωλήνας χάλυβα ή ABS

Πίνακας 2 - 2 × N PLC Fiber Splitter

Παράμετροι 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Μήκος κύματος λειτουργίας (nm) 1260 ~ 1650
Τύπος ινών Ορίστηκε G657A ή πελάτης
Απώλεια εισαγωγής (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Ομοιομορφία απώλειας (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Απώλεια επιστροφής (dB) (Βαθμός P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Κατευθυντικότητα (dB) 55 55 55 55 55 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (dB) 0.3 0.4 0,5 0,5 0,5 0,5
Σταθερότητα θερμοκρασίας (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0,5 0,5 0,5
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -40 ~ 85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40 ~ 85
Πακέτο Σωλήνας χάλυβα ή ABS

Σημειώσεις:

  1. Προσδιορίζεται χωρίς βύσματα.
  2. Προσθέστε επιπλέον απώλεια 0,15 dB ανά υποδοχή

Εικόνα προϊόντος:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Ετικέτα:

ζεύκτης οπτικών ινών,

διαχωριστής οπτικών ινών


  • Προηγούμενος:
  • Επόμενο:

  • Γράψτε το μήνυμά σας εδώ και στείλτε το σε εμάς