Rozbočovač optických vláken LGX PLC s adaptéry optických vláken SC APC Simplex

Stručný popis:

Podrobný popis produktu Typ konektoru: SC, FC, LC, ST Koncová koncovka: PC, UPC, APC Typ vlákna: G652D G657A1 G657A2 Režim vlákna: Singlmode Balení: Ocelová trubka, ABS Struktura: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Krabice s adaptéry SC APC Simplex Fiber Optic Popis: TTI poskytuje celou řadu produktů splitterů 1xN a 2xN, které jsou šité na míru konkrétním aplikacím. Všechny produkty splňují požadavky GR-1209-CORE a GR-1221-CORE. Funkce: Dobrá uniformita a nízká ztráta vložení Nízká polarizace ...


Detail produktu

FAQ

Štítky produktu

Podrobný popis produktu
Typ konektoru: SC, FC, LC, ST Koncová plocha koncovky: PC, UPC, APC
Typ vlákna: G652D G657A1 G657A2 Režim vláken: Singlmode
Balík: Ocelová trubka, ABS Struktura: 1 × 32 2 × 32

Rozdělovač PLC LGX s adaptéry SC APC Simplex Fiber Optic

Popis:

TTI poskytuje celou řadu produktů splitterů 1xN a 2xN, které jsou šité na míru konkrétním aplikacím. Všechny produkty splňují požadavky GR-1209-CORE a GR-1221-CORE.

Vlastnosti:

Dobrá rovnoměrnost a nízká ztráta vložením

Ztráta závislá na nízké polarizaci

Vynikající mechanické

Stabilita Telecordia GR-1221 a GR-1209

Komponenty certifikované TLC, v souladu s YD1117-2001

Vysoký polarizační extinkční poměr a vynikající uniformita

Vstup vláken: 0,9 mm nebo 250 μm vlákno pro výběr

Výstup vlákna: 250 μm holé vlákno (to je výhoda pro spojování) vlákno G.657A

Aplikace:

Fiber to the point (FTTX)

Místní sítě (LAN)

Kabelová televize (CATV)

Zkušební zařízení

Fiber to the home (FTTH)

Pasivní optické sítě (PON, GEPON)

Specifikace:

Tabulka 1 - 1 × N PLC Splitter vláken

Parametry 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Provozní vlnová délka (nm) 1260 ~ 1650
Typ vlákna G657A nebo specifikováno zákazníkem
Ztráta vložení (dB) (stupeň P / S) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
Rovnoměrnost ztráty (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
Ztráta zpětného toku (dB) (stupeň P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Ztráta závislá na polarizaci (dB) 0.2 0.2 0.2 0,25 0,3 0,35
Směrovost (dB) 55 55 55 55 55 55
Ztráta závislá na vlnové délce (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Teplotní stabilita (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Provozní teplota (℃) -40 ~ 85
Skladovací teplota (℃) -40 ~ 85
Balík Ocelová trubka nebo ABS

Tabulka 2 - Rozdělovač vláken 2 × N PLC

Parametry 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Provozní vlnová délka (nm) 1260 ~ 1650
Typ vlákna G657A nebo specifikováno zákazníkem
Ztráta vložením (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Rovnoměrnost ztráty (dB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Ztráta zpětného toku (dB) (stupeň P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Ztráta závislá na polarizaci (dB) 0.2 0.2 0,3 0,3 0,4 0,4
Směrovost (dB) 55 55 55 55 55 55
Ztráta závislá na vlnové délce (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Teplotní stabilita (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Provozní teplota (℃) -40 ~ 85
Skladovací teplota (℃) -40 ~ 85
Balík Ocelová trubka nebo ABS

Poznámky:

  1. Určeno bez konektorů.
  2. Přidejte další ztrátu 0,15 dB na konektor

Obrázek produktu:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Štítek:

spojka z optických vláken,

rozdělovač plc z optických vláken


  • Předchozí:
  • Další:

  • Sem napište svoji zprávu a pošlete nám ji