Giacca Fibra Ottica Multimode All'aperto Giacca PE Nera Con Gel Uni - Tubo - Costruzione Piena

Breve Descrizione:

Descrizione di u Produttu Dettaliatu Tipu di Cavu: Fibra Esterna Tipu: SM / MM Core di Cavu: 2-24 Giacca di Cavu: MDPE / HDPE Struttura: Uni-Tube Giacca: Neri GYXTW Cavu Fibra Ottica Multimode Esterna cù Giacca in PE Nera Descrizione: GYXTW Blindata Uni-Tube U cavu Single Jacket / Single Armored hè cuncipitu cù a flessibilità è a versatilità necessarie per l'installazioni più esigenti d'oghje, cumpresu intarratu direttu. L'armatura metallica hè aduprata quandu si vole una prutezzione meccanica. Caratteristiche: Uni -...


Dettagliu di u Produttu

FAQ

Tags Prodotto

Descrizione dettagliata di u produttu
Tipu di Cavu: All'aperto Tipu di Fibra: SM / MM
Core Core: 2-24 Giacca Cable: MDPE / HDPE
Struttura: Uni-Tube Giacca: Neru

 

Cavu Fiber Optic Outdoor Multimode GYXTW cù Giacca PE Nera

Descrizione:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored cable hè cuncipitu cù a flessibilità è a versatilità

necessariu per l'installazioni più esigenti d'oghje, cumpresu u sotteru direttu.

L'armatura metallica hè aduprata quandu si vole una prutezzione meccanica.

Caratteristiche:

Custruzzione gel-piena Uni-tube per una prutezzione superiore di fibre.

Armatura metallica per prutege u cavu da l'attaccu di i roditori è da i danni meccanichi.

U filu d'acciaio incrustatu furnisce una forza di trazione desiderabile è una resistenza à a schiaccia.

Compattu, faciule da installà.

Disignu UV è impermeable.

Scrizzione:

Cumunicazione di voce o dati interbuilding.

Installatu in duct, cunduttu sotterraniu.

FTTx / FTTH / FTTD


Quaternu:

Tipu di Fibra G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Attenuazione(+ 20X) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Larghezza di banda 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Apertura numerica 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Lunghezza d'onda di taglio di cavi cc <1260 nm <1450 nm

Struttura è Specifiche Tecniche:

FibraConti NominaleDiametru

(mm)

NominaleU pesu

(chilò / km)

Carica à Tensione Ammissibile(N) Resistenza Permissibile à Schiacciare
(N / 100mm)
Cortu Terminu À longu andà Cortu Terminu À longu andà
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Nota: Sta scheda tecnica pò esse solu una riferenza, ma micca un supplementu à u cuntrattu. Per piacè cuntattate i nostri venditori per informazioni più dettagliate.

Stampa di u produttu:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tag:

cavu fibre òttica à modu unicu,

cavu fibre blindatu


  • Precedente:
  • Next:

  • Scrivite u vostru messagiu quì è mandateci a noi