Jaqueta de PE negre per cable de fibra òptica multimode a l'aire lliure amb gel de tub únic i construcció plena

Descripció breu:

Descripció detallada del producte Tipus de cable: Tipus de fibra exterior: Nucli de cable SM / MM: Jaqueta de cable 2-24: Estructura de MDPE / HDPE: Jaqueta Uni-Tube: Cable de fibra òptica exterior multimode GYXTW negre amb jaqueta PE negre Descripció: Uni-Tube blindat GYXTW El cable Single Jacket / Single Armored està dissenyat amb la flexibilitat i versatilitat necessàries per a les instal·lacions més exigents actuals, inclosa la de soterrament directe. L'armadura metàl·lica s'utilitza quan es desitja protecció mecànica. Característiques: Uni -...


Detall del producte

FAQ

Etiquetes del producte

Descripció detallada del producte
Tipus de cable: A l’aire lliure Tipus de fibra: SM / MM
Nucli de cable: 2-24 Jaqueta de cable: MDPE / HDPE
Estructura: Uni-Tube Jaqueta: Negre

 

Cable de fibra òptica exterior multimode GYXTW amb jaqueta PE negra

Descripció:

GYXTW Armored Uni-Tube Single Jacket / Single Armored Cable està dissenyat amb la flexibilitat i versatilitat

necessari per a les instal·lacions més exigents actuals, incloses les enterrades directes.

L'armadura metàl·lica s'utilitza quan es desitja protecció mecànica.

Característiques:

Construcció plena de gel amb un tub per a una protecció superior de la fibra.

Armadura metàl·lica per protegir el cable contra l'atac de rosegadors i els danys mecànics.

El filferro d'acer incrustat proporciona una resistència desitjable a la tracció i a la trituració.

Compacte, fàcil d'instal·lar.

Disseny UV i impermeable.

Aplicació:

Comunicacions de veu o dades interculturals.

Instal·lat en conducte, conducte subterrani.

FTTx / FTTH / FTTD


Especificació:

Tipus de fibra G.652 G.655 50/125 ^ m 62,5 / 125 ^ m
Atenuació(+ 20X) 850 nm <3,0 dB / km <3,3 dB / km
1300 nm <1,0 dB / km <1,0 dB / km
1310 nm <0,36 dB / km <0,40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Ample de banda 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Obertura numèrica 0,200 ± 0,015 NA 0,275 ± 0,015 NA
Longitud de ona de tall de cable cc <1260 nm <1450 nm

Estructura i especificacions tècniques:

FibraCompta NominalDiàmetre

(mm)

NominalPes

(kg / km)

Càrrega de tracció permesa(N) Resistència de trituració permesa
(N / 100 mm)
Curt termini Llarg termini Curt termini Llarg termini
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Nota: aquest full de dades només pot ser una referència, però no un complement del contracte. Poseu-vos en contacte amb els nostres comercials per obtenir informació més detallada.

Imatge del producte:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Etiqueta:

cable de fibra òptica monomode,

cable de fibra blindada


  • Anterior:
  • Pròxim:

  • Escriviu aquí el vostre missatge i envieu-nos-el