Divisor de fibra òptica PLC LGX amb adaptadors de fibra òptica SC APC Simplex

Descripció breu:

Descripció detallada del producte Tipus de connector: SC, FC, LC, ST Férula cara final: PC, UPC, APC Tipus de fibra: G652D G657A1 G657A2 Mode de fibra: monomode Paquet: Tub d’acer, ABS Estructura: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Caixa amb adaptadors de fibra òptica SC APC Simplex Descripció: TTI proporciona una sèrie completa de productes divisors 1xN i 2xN dissenyats per a aplicacions específiques. Tots els productes compleixen els requisits GR-1209-CORE i GR-1221-CORE. Característica: Bona uniformitat i baixa pèrdua d’inserció Polari baix ...


Detall del producte

Preguntes freqüents

Etiquetes de producte

Descripció detallada del producte
Tipus de connector: SC, FC, LC, ST Cara final de la virola: PC, UPC, APC
Tipus de fibra: G652D G657A1 G657A2 Mode de fibra: Monomode
Paquet: Tub d'acer, ABS Estructura: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box amb adaptadors de fibra òptica SC APC Simplex

Descripció:

TTI proporciona una sèrie completa de productes divisors 1xN i 2xN que s’adapten a aplicacions específiques. Tots els productes compleixen els requisits GR-1209-CORE i GR-1221-CORE.

Característica:

Bona uniformitat i baixa pèrdua d’inserció

Pèrdua dependent de baixa polarització

Excel·lent mecànica

Estabilitat Telecordia GR-1221 i GR-1209

Components certificats per TLC, conformes a YD1117-2001

Alt índex d'extinció de polarització i excel·lent uniformitat

Entrada de fibra: fibra de 0,9 mm o 250 μm per triar

Sortida de fibra: fibra nua de 250 μm (és beneficiós per empalmar) Fibra G.657A

Sol·licitud:

Fibra fins al punt (FTTX)

Xarxes d'àrea local (LAN)

Televisió per cable (CATV)

Equips de prova

Fibra cap a casa (FTTH)

Xarxes òptiques passives (PON, GEPON)

Especificació:

Taula 1 - Divisor de fibra PLC 1 × N

Paràmetres 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Longitud d'ona de funcionament (nm) 1260 ~ 1650
Tipus de fibra G657A o client especificat
Pèrdua d'inserció (dB) (grau P / S) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
Uniformitat de pèrdua (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
Pèrdua de retorn (dB) (grau P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Pèrdua dependent de la polarització (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Directivitat (dB) 55 55 55 55 55 55
Pèrdua dependent de la longitud d'ona (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Estabilitat de temperatura (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Temperatura de funcionament (℃) -40 ~ 85
Temperatura d'emmagatzematge (℃) -40 ~ 85
Paquet Tub d'acer o ABS

Taula 2 - Divisor de fibra PLC 2 × N

Paràmetres 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Longitud d'ona de funcionament (nm) 1260 ~ 1650
Tipus de fibra G657A o client especificat
Pèrdua d'inserció (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17,5 21.0
Uniformitat de pèrdua (dB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Pèrdua de retorn (dB) (grau P / S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Pèrdua dependent de la polarització (dB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
Directivitat (dB) 55 55 55 55 55 55
Pèrdua dependent de la longitud d'ona (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Estabilitat de temperatura (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Temperatura de funcionament (℃) -40 ~ 85
Temperatura d'emmagatzematge (℃) -40 ~ 85
Paquet Tub d'acer o ABS

Notes:

  1. Especificat sense connectors.
  2. Afegiu una pèrdua addicional de 0,15 dB per connector

Imatge del producte:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Etiqueta:

acoblador de fibra òptica,

divisor de plc de fibra òptica


  • Anterior:
  • Pròxim:

  • Escriviu aquí el vostre missatge i envieu-nos-el