LGX PLC Fiber Optic Splitter Box с SC APC Simplex Fiber Optic Adapter

Кратко описание:

Подробно описание на продукта Тип съединител: SC, FC, LC, ST Ferrule Край: PC, UPC, APC Тип влакно: G652D G657A1 G657A2 Режим на влакно: единичен режим Опаковка: Стоманена тръба, ABS Структура: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC сплитер Кутия с SC APC симплексни оптични адаптери Описание: TTI предлага цяла серия от сплитер продукти 1xN и 2xN, които са пригодени за специфични приложения. Всички продукти отговарят на изискванията на GR-1209-CORE и GR-1221-CORE. Характеристика: Добра еднородност и ниска загуба на вмъкване Low Polari ...


Подробности за продукта

ЧЗВ

Продуктови етикети

Подробно описание на продукта
Тип конектор: SC, FC, LC, ST Накрайник на крайната страна: PC, UPC, APC
Тип влакно: G652D G657A1 G657A2 Режим на влакна: Singlmode
Пакет: Стоманена тръба, ABS Структура: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC сплитер кутия със SC APC симплексни оптични адаптери

Описание:

TTI предлага цяла серия от сплитер продукти 1xN и 2xN, които са пригодени за специфични приложения. Всички продукти отговарят на изискванията на GR-1209-CORE и GR-1221-CORE.

Отличителен белег:

Добра еднородност и ниска загуба на вмъкване

Загуба, зависима от ниска поляризация

Отличен механичен

Стабилност Telecordia GR-1221 и GR-1209

Компоненти чрез TLC-сертифициран, отговарят на YD1117-2001

Високо съотношение на изчезване на поляризация и отлична еднородност

Вход за влакна: 0.9mm или 250μm влакно за избор

Изход на влакна: 250μm голо влакно (Това е предимство за снаждане) G.657A Fiber

Приложение:

Фибри до точката (FTTX)

Локални мрежи (LAN)

Кабелна телевизия (CATV)

Тестова екипировка

Фибри до дома (FTTH)

Пасивни оптични мрежи (PON, GEPON)

Спецификация:

Таблица 1 - 1 × N PLC сплитер за влакна

Параметри 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Работна дължина на вълната (nm) 1260 ~ 1650
Тип влакна G657A или посочен от клиента
Загуба на вмъкване (dB) (P / S степен) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,9 20,5 / 21,0
Равномерност на загубите (dB) 0,4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Обратна загуба (dB) (P / S степен) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Загуба, зависима от поляризацията (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
Насоченост (dB) 55 55 55 55 55 55
Зависима от дължината на вълната загуба (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Стабилност на температурата (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Работна температура (℃) -40 ~ 85
Температура на съхранение (℃) -40 ~ 85
Пакет Стоманена тръба или ABS

Таблица 2 - 2 × N PLC сплитер за влакна

Параметри 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Работна дължина на вълната (nm) 1260 ~ 1650
Тип влакна G657A или посочен от клиента
Загуба при вмъкване (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21,0
Равномерност на загубите (dB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Обратна загуба (dB) (P / S степен) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Загуба, зависима от поляризацията (dB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
Насоченост (dB) 55 55 55 55 55 55
Зависима от дължината на вълната загуба (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Стабилност на температурата (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Работна температура (℃) -40 ~ 85
Температура на съхранение (℃) -40 ~ 85
Пакет Стоманена тръба или ABS

Бележки:

  1. Специфициран без конектори.
  2. Добавете допълнителна загуба от 0,15 dB на конектор

Снимка на продукта:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Етикет:

оптичен съединител,

оптичен PLC сплитер


  • Предишен:
  • Следващия:

  • Напишете вашето съобщение тук и ни го изпратете