Xarici Multimodlu Fiber Optik Kabel Qara PE Gödəkçə, Boru Qeli - Doldurulmuş Konstruksiyalı

Qısa Təsvir:

Ətraflı məhsul təsviri kabel növü: açıq lif növü: SM / MM kabel nüvəsi: 2-24 kabel gödəkçəsi: MDPE / HDPE quruluşu: tək borulu gödəkçə: qara GYXTW çoxmodlu açıq fiber optik kabel, qara pe gödəkçəsi ilə təsvir: GYXTW zirehli tək boru Tək gödəkçə / tək zirehli kabel birbaşa basdırılmış daxil olmaqla, günümüzün ən tələbkar qurğuları üçün tələb olunan elastiklik və çox yönlülüklə dizayn edilmişdir. Metal zireh mexaniki qoruma istədikdə istifadə olunur. Xüsusiyyətlər: Uni -...


Məhsul detalı

Suallar

Məhsul etiketləri

Ətraflı məhsul təsviri
Kabel növü: Bayır Lif növü: SM / MM
Kabel Özəyi: 2-24 Kabel gödəkçəsi: MDPE / HDPE
Struktur: Uni-Tube Gödəkçə: Qara

 

Qara PE Gödəkçəli GYXTW Çox Modlu Xarici Fiber Optik Kabel

Təsvir:

GYXTW Zirehli Uni-Boru Tək Gödəkçə / Tək Zirehli kabel rahatlıq və çox yönlülüklə dizayn edilmişdir

birbaşa dəfn də daxil olmaqla günümüzün ən tələbkar qurğuları üçün tələb olunur.

Metal zireh mexaniki qoruma istədikdə istifadə olunur.

Xüsusiyyətləri:

Üstün lif qoruması üçün tek borulu gellə doldurulmuş konstruksiya.

Kabeli gəmiricilərin hücumundan və mexaniki zədələrdən qorumaq üçün metal zireh.

Yerləşdirilmiş polad tel arzuolunan dayanıqlıq və əzilməyə davamlılığı təmin edir.

Kompakt, quraşdırılması asan.

UV və suya davamlı dizayn.

Ərizə:

Səs və ya məlumat rabitəsini birləşdirmək.

Kanalda, yeraltı kanalda quraşdırılmışdır.

FTTx / FTTH / FTTD


Xüsusiyyət:

Fiber növü G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m
Zəifləmə(+ 20X) 850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Bant 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Ədədi Diafraqma 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Kabelin kəsilməsi dalğa uzunluğu cc <1260 nm <1450 nm

Struktur və Texniki Xüsusiyyətlər:

LifSaymaq NominalDiametr

(mm)

NominalÇəki

(kq / km)

İcazəli çəkilmə yükü(N) İcazəli əzilməyə davamlılıq
(N / 100mm)
Qısa müddət Uzun müddətli Qısa müddət Uzun müddətli
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Qeyd: Bu məlumat cədvəli yalnız bir istinad ola bilər, lakin müqaviləyə əlavə deyil. Daha ətraflı məlumat üçün xahiş edirəm satış işçiləri ilə əlaqə saxlayın.

Məhsul şəkli:

Outdoor Multimode Fiber Optic Cable Black PE Jacket With Uni - Tube Gel - Filled Construction

Tag:

tək rejimli fiber optik kabel,

zirehli lif kabel


  • Əvvəlki:
  • Növbəti:

  • Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin