Qara Fiber Optik Kabel 48 Nüvəli Hava GYFTY FRP Gücü Üzvlüyə Qapalı Doğrudan Dəfn

Qısa Təsvir:

Ətraflı məhsul təsviri model nömrəsi: OP-GYFTY-48F növü: açıq hava optik kabel hava gödəkçəsi: HDPE rəngi: qara paket: taxta baraban elyafı: tək modlu elyaf G652D nüvələri: 48 nüvənin istifadə müddəti: 20 il 48 nüvə hava GYFTY optik kabel FRP Güclü üzv qapalı birbaşa dəfn Tez məlumat: Mənşə yeri: Shenzhen, Çin (Xalq Respublikası) Marka adı: OPTICO Model nömrəsi: OP-GYFTY-48F Dirijorların sayı: ≥ 10 Tip: Koaksial Kabel Yapısı: Çox Boş Boru Yoxdur Zirehli Fib. ..


Məhsul detalı

Suallar

Məhsul etiketləri

Ətraflı məhsul təsviri
Model nömrəsi: OP-GYFTY-48F Növ: Açıq hava optik kabel
Gödəkçə: HDPE Rəng: Qara
Paket: Taxta təbil Lif: Tək rejim Fiber G652D
Nüvələr: 48 nüvə Ömür boyu: 20 il

48 Çekirdek Hava GYFTY Optik Kabel FRP Gücü Üzvü qapalı birbaşa dəfn

Tez Ətraflı:

Mənşə yeri: Shenzhen, Çin (Xalq Respublikası)

Marka adı: OPTICO

Model nömrəsi: OP-GYFTY-48F

Dirijorların sayı: ≥ 10

Növ: Koaksial

Kabel Strukturu: Zirehli Çox Gevşek Boru

Lif seçimləri: ITU G652D, G657A, OM1, OM2, OM3, OM4

Lif sayı: 48Fiber

Quraşdırma gerilimi: 1500N

möhkəmlik üzvü: Fiberglas möhkəmləndirilmiş plastik (FRP)

Gödəkçənin materialı: Qara Polietilen (PE)

Döngə radiusu (Quraşdırma mərhələsində): 20 x Xarici kabel diametri

Tətbiq: hava, kanal

Sertifikat: ISO9001 / CE / RoHS / CE

Təchizat bacarığı
Təchizat bacarığı: 25.000 Kilometr / Ay

Qablaşdırma və Çatdırılma
Qablaşdırma detalları: Taxta makara, dəmir taxta makara
Liman: Shenzhen

Məhsul təsviri

GYFTY Tek Gödəkçə Yoxdur Metal optik lif kabel, kanal və yeraltı boru kəməri də daxil olmaqla, günümüzün ən tələbkar qurğuları üçün tələb olunan esneklik və çox yönlülüklə yüksək lif sayma təmin etmək üçün dizayn edilmişdir.

Məhsul istehsalı:

Lif:

2-288 lif mövcuddur

Çox boş tüp jellə doludur

Mərkəzi Güc Üzvü:

Fiberglas möhkəmləndirilmiş Platic (FRP).

Xarici gödəkçə:

Qara UV Polietilen (PE)

Xüsusiyyətləri:

Seçdiyiniz qədər 288 lif.

Üstün lif qoruması üçün boş borulu jellə doldurulmuş konstruksiya.

Kabeli mexaniki zədələrdən qorumaq üçün büzməli polad lent zireh.

UV və suya davamlı dizayn.

Ərizə:

Səs və ya məlumat rabitəsi magistralını birləşdirir.

Kanalda, yeraltı kanalda quraşdırılmışdır.

Optik xüsusiyyətlər:

Fiber növü G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m

Zəifləmə

(+ 20X)

850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Bant 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Ədədi Diafraqma 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Kabelin kəsilməsi dalğa uzunluğu cc <1260 nm <1450 nm

Struktur və Texniki Xüsusiyyətlər

Lif

Saymaq

Nominal

Diametr

(mm)

Nominal

Çəki

(kq / km)

Max Fiber
Boru başına
Maksimum say
(Borular + doldurucular)

İcazəli çəkilmə yükü

(N)

İcazəli əzilməyə davamlılıq
(N / 100mm)
Qısa müddət Uzun müddətli Qısa müddət Uzun müddətli
2 ~ 36 10.2 85 6 6 1500 600 1000 300
38 ~ 72 11.1 100 12 6 1500 600 1000 300
74 ~ 96 12.6 130 12 8 1500 600 1000 300
98 ~ 120 14.1 162 12 10 1500 600 1000 300
122 ~ 144 15.9 204 12 12 1800 600 1000 300
146 ~ 216 15.9 205 12 18 (2 qat) 2200 600 1000 300
> 144 Müştəri istəyi ilə mövcuddur

Qeyd: Bu məlumat cədvəli yalnız bir istinad ola bilər, lakin müqaviləyə əlavə deyil. Pls

daha ətraflı məlumat üçün satış işçilərimizlə əlaqə saxlayın.

pl21638692-remark.jpg ”style =” max-width: 650px ”alt =” Qara Fiber Optik Kabel 48 Nüvəli Hava GYFTY FRP Güc Üzvəli Qapalı Doğrudan Dəfn ”>

pl21637809-remark.jpg ”style =” max-width: 650px ”alt =” Qara Fiber Optik Kabel 48 Nüvəli Hava GYFTY FRP Güc Üzvəli Qapalı Doğrudan Dəfn ”>

Black Fiber Optic Cable 48 Core Aerial GYFTY FRP Strength Member Stranded Direct BurialBlack Fiber Optic Cable 48 Core Aerial GYFTY FRP Strength Member Stranded Direct Burial

Suallar:

S: Hansı ödəmə metodlarından istifadə edirsiniz?
A: Biz ümumiyyətlə T / T, L / C, West Union, Money Gram istifadə edirik.
Kiçik sifarişlər üçün Paypal qəbul edilir.

S: Yükü hansı növ Göndərmə və Çatdırılma yolları ilə göndərirsiniz?
A: Hava ilə yığılmış kiçik və ya konteynerlə böyük sifariş göndəririk.

S: Fiber kabel istehsal gücü nə qədərdir?
A: 25.000 km / ay bitmiş kabel.

Keyfiyyət və standartlar OPTICO-nun təməlidir. Müştərilərimizə üstün, standartlara uyğun məhsul və xidmətlər təqdim etməyə həsr olunmuşuq. OPTICO, CE, RoHS, FCC kimi bir çox keyfiyyət sistemi yoxlamasından keçmiş, beynəlxalq səviyyədə standartlaşdırılmış bir keyfiyyət təminatı sistemi qurmuş və dizayn, inkişaf, istehsal, quraşdırma və xidmət müddətində standart idarəetmə və nəzarəti qəti şəkildə həyata keçirmişdir.

Tag:

fiber optik kabel,

optik tel kabel


  • Əvvəlki:
  • Növbəti:

  • Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin