36 Nüvə Fiber Optik Şəbəkə Kabeli Zirehli Cüt Çelik 1500N Quraşdırma Gərginliyi

Qısa Təsvir:

Ətraflı Məhsul Təsviri Model No .: OP-GYXTW-48F Növü: Xarici Optik Kabel Hava Gödəkçəsi: HDPE Rəngi: Qara Paket: Taxta Baraban Elyafı: Tək Modu Fiber G652D Nüvələr: 36 Nüvənin Ömrü: 20 İl 36 Core GYXTW Fiber Optik Kabel Zirehli PE Gödəkçə Cüt Çelik Tel Tez Məlumatlar: Mənşə Yeri: Shenzhen, Çin (Xalq Respublikası) Marka Adı: OPTICO Model Nömrəsi: OP-GYFTY-36F Dirijorların Sayı: ≥ 10 Tip: Koaksial Kabel Quruluşu: Tək Boş Boru CST Zireh Fiber seçimlər : ITU ...


Məhsul detalı

Suallar

Məhsul etiketləri

Ətraflı məhsul təsviri
Model nömrəsi: OP-GYXTW-48F Növ: Açıq hava optik kabel
Gödəkçə: HDPE Rəng: Qara
Paket: Taxta təbil Lif: Tək rejim Fiber G652D
Nüvələr: 36 nüvə Ömür boyu: 20 il

36 Core GYXTW Fiber Optik Kabel Zirehli PE Gödəkçə Cüt Polad Tel

Qısa məlumatlar:

Mənşə yeri: Shenzhen, Çin (Xalq Respublikası)

Marka adı: OPTICO

Model nömrəsi: OP-GYFTY-36F

Dirijorların sayı: ≥ 10

Növ: Koaksial

Kabel quruluşu: Uni-Loose Boru CST Zireh

Lif seçimləri: ITU G652D, G657A, OM1, OM2, OM3, OM4

Lif sayı: 36Fiber

Quraşdırma gerilimi: 1500N

güc üzvü: İki paralel polad tel

Gödəkçənin materialı: Qara Polietilen (PE)

Döngə radiusu (Quraşdırma mərhələsində): 20 x Xarici kabel diametri

Tətbiq: Xarici kanal və kanalın quraşdırılması

Sertifikat: ISO9001 / CE / RoHS / CE

Təchizat bacarığı
Təchizat bacarığı: 25.000 Kilometr / Ay

Qablaşdırma və Çatdırılma
Qablaşdırma detalları: Taxta makara, dəmir taxta makara
Liman: Shenzhen

Məhsul təsviri

GYXTW Zirehli Uni-Boru Tək Gödəkçə / Tək Zirehli kabel, birbaşa basdırılma da daxil olmaqla, günümüzün ən tələbkar qurğuları üçün tələb olunan elastiklik və çox yönlülüklə dizayn edilmişdir. Metal zireh mexaniki qoruma istədikdə istifadə olunur.

Məhsul istehsalı:

Lif:

36 lif

Un-boş tüp jellə doldurulur

Güc Üzvü:

Polad tel

Zireh:

Oluklu polad lent

Xarici gödəkçə:

Qara UV Polietilen (PE)

Xüsusiyyətləri:

Üstün lif qoruması üçün tek borulu gellə doldurulmuş konstruksiya.

Kabeli gəmiricilərin hücumundan və mexaniki zədələrdən qorumaq üçün metal zireh.

Yerləşdirilmiş polad tel arzuolunan dayanıqlıq və əzilməyə davamlılığı təmin edir.

Kompakt, quraşdırılması asan.

UV və suya davamlı dizayn.

Ərizə:

Səs və ya məlumat rabitəsini birləşdirmək.

Kanalda, yeraltı kanalda quraşdırılmışdır.

FTTx.

Optik xüsusiyyətlər:

Fiber növü G.652 G.655 50/125 ^ m 62.5 / 125 ^ m

Zəifləmə

(+ 20X)

850 nm <3.0 dB / km <3.3 dB / km
1300 nm <1.0 dB / km <1.0 dB / km
1310 nm <0.36 dB / km <0.40 dB / km
1550 nm <0,22 dB / km <0,23 dB / km
Bant 850 nm > 500 MHz-km > 200 Mhz-km
1300 nm > 500 MHz-km > 500 Mhz-km
Ədədi Diafraqma 0.200 ± 0.015 NA 0.275 ± 0.015 NA
Kabelin kəsilməsi dalğa uzunluğu cc <1260 nm <1450 nm

Struktur və Texniki Xüsusiyyətlər

Lif

Saymaq

Nominal

Diametr

(mm)

Nominal

Çəki

(kq / km)

İcazəli çəkilmə yükü

(N)

İcazə verilən əzilmə müqaviməti (N / 100mm)
Qısa müddət Uzun müddətli Qısa müddət Uzun müddətli
2 ~ 12 8.6 95 1500 600 1000 300
14 ~ 24 9.0 110 1500 600 1000 300

Qeyd: Bu məlumat cədvəli yalnız bir istinad ola bilər, lakin müqaviləyə əlavə deyil. Daha ətraflı məlumat üçün xahiş edirəm satış işçiləri ilə əlaqə saxlayın.

Kabel istehsal edirik və aşağıdakı standartlara uyğun test edirik:

Mexaniki performans
Maksimum gərginlik performansı IEC 60794-1-2-E
Maks. Əməliyyat gərginliyi IEC 60794-1-2-E1
Crush Test IEC 6079 –1-2-E3
Təsir Testi IEC 60794-1-2-E4
Təkrar bükülmə IEC 60794-1-2-E6
Burulma testi IEC 60794-1-2-E7
Kabel döngəsi IEC 60794-1-2-E11A
Zəifləmə əmsalı ITU-T G.652
Struktur Test IEC-60793-1-20
Ekoloji performans
Temperatur Velosiped IEC 60794-1-2-F1
Suya nüfuz IEC 60794–1–2-F5B
Qarışıq axınının verilməsi IEC 60794-1-E14

pl21647884-remark.jpg ”style =” max-width: 650px ”alt =” 36 Çekirdek Fiber Optik Şəbəkə Kabeli Zirehli Cüt Polad 1500N Quraşdırma Gərginliyi ”>

pl21647885-remark.jpg ”style =” max-width: 650px ”alt =” 36 Çekirdek Fiber Optik Şəbəkə Kabeli Zirehli Cüt Polad 1500N Quraşdırma Gərginliyi ”>

36 Core Fiber Optic Network Cable Armored Double Steel 1500N Installation Tensile

Suallar:

S: Hansı ödəmə metodlarından istifadə edirsiniz?
A: Biz ümumiyyətlə T / T, L / C, West Union, Money Gram istifadə edirik.
Kiçik sifarişlər üçün Paypal qəbul edilir.

S: Yükü hansı növ Göndərmə və Çatdırılma yolları ilə göndərirsiniz?
A: Hava ilə yığılmış kiçik və ya konteynerlə böyük sifariş göndəririk.

S: Fiber kabel istehsal gücü nə qədərdir?
A: 25.000 km / ay bitmiş kabel.

Keyfiyyət və standartlar OPTICO-nun təməlidir. Müştərilərimizə üstün, standartlara uyğun məhsul və xidmətlər təqdim etməyə həsr olunmuşuq. OPTICO, CE, RoHS, FCC kimi bir çox keyfiyyət sistemi yoxlamasından keçmiş, beynəlxalq səviyyədə standartlaşdırılmış bir keyfiyyət təminatı sistemi qurmuş və dizayn, inkişaf, istehsal, quraşdırma və xidmət müddətində standart idarəetmə və nəzarəti qəti şəkildə həyata keçirmişdir.

Tag:

optik tel kabeli,

fiber optik şəbəkə kabeli


  • Əvvəlki:
  • Növbəti:

  • Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin