LGX PLC veseloptiese splitterkas met SC APC Simplex-veseloptiese adapters

Kort beskrywing:

Gedetailleerde produkbeskrywing Aansluitingstipe: SC, FC, LC, ST-huls Eindvlak: PC, UPC, APC Vezeltipe: G652D G657A1 G657A2 Veselmodus: Singlmode-pakket: Staalbuis, ABS-struktuur: 1 × 32 2 × 32 LGX PLC Splitter Doos met SC APC Simplex Fiber Optic Adapters Beskrywing: TTI bied 'n hele reeks 1xN en 2xN splitterprodukte wat pasgemaak is vir spesifieke toepassings. Al die produkte voldoen aan die vereistes van GR-1209-CORE en GR-1221-CORE. Funksie: Goeie eenvormigheid en lae invoegverlies Lae polari ...


Produkbesonderhede

Vrae

Produketikette

Gedetailleerde produkbeskrywing
Verbindingstipe: SC, FC, LC, ST Beugel-eindvlak: PC, UPC, APC
Veseltipe: G652D G657A1 G657A2 Veselmodus: Singlmode
Pakket: Staalbuis, ABS Struktuur: 1 × 32 2 × 32

LGX PLC Splitter Box met SC APC Simplex veseloptiese adapters

Beskrywing:

TTI bied 'n hele reeks 1xN- en 2xN-splitterprodukte wat pasgemaak is vir spesifieke toepassings. Al die produkte voldoen aan die vereistes van GR-1209-CORE en GR-1221-CORE.

Funksie:

Goeie eenvormigheid en lae invoegverlies

Afhangende verlies aan lae polarisasie

Uitstekend Meganies

Stabiliteit Telecordia GR-1221 en GR-1209

Komponente deur middel van TLC-gesertifiseerde, voldoen aan YD1117-2001

Hoë polarisasie-uitwissingsverhouding en uitstekende eenvormigheid

Veselinvoer: 0,9 mm of 250 μm vesel vir keuse

Veseluitset: 250μm kaal vesel (dit is voordelig vir splitsing) G.657A Vesel

Toepassing:

Fiber to the point (FTTX)

Plaaslike area netwerke (LAN)

Kabeltelevisie (CATV)

Toets toerusting

Vesel na die huis (FTTH)

Passiewe optiese netwerke (PON, GEPON)

Spesifikasie:

Tabel 1 - 1 × N PLC-veselsplitser

Parameters 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64
Bedryfsgolflengte (nm) 1260 ~ 1650
Veseltipe G657A of kliënt gespesifiseer
Inlasieverlies (dB) (P / S-graad) 3.8 / 4.0 7.1 / 7.3 10.2 / 10.5 13.5 / 13.7 16.5 / 16.9 20.5 / 21.0
Verliesuniformiteit (dB) 0.4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
Opbrengsverlies (dB) (P / S-graad) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarisasie-afhanklike verlies (dB) 0.2 0.2 0.2 0,25 0.3 0,35
Direktiwiteit (dB) 55 55 55 55 55 55
Golflengteafhanklike verlies (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Temperatuurstabiliteit (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Bedryfstemperatuur (℃) -40 ~ 85
Stoor temperatuur (℃) -40 ~ 85
Pakket Staalbuis of ABS

Tabel 2 - 2 × N PLC-veselverdeler

Parameters 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Bedryfsgolflengte (nm) 1260 ~ 1650
Veseltipe G657A of kliënt gespesifiseer
Inlasieverlies (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Verliesuniformiteit (dB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Opbrengsverlies (dB) (P / S-graad) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Polarisasie-afhanklike verlies (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Direktiwiteit (dB) 55 55 55 55 55 55
Golflengteafhanklike verlies (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Temperatuurstabiliteit (-40 ~ 85 ℃) (dB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Bedryfstemperatuur (℃) -40 ~ 85
Stoor temperatuur (℃) -40 ~ 85
Pakket Staalbuis of ABS

Notas:

  1. Gespesifiseer sonder verbindings.
  2. Voeg 'n ekstra verlies van 0,15 dB per aansluiting by

Produkfoto:

LGX PLC Fiber Optic Splitter Box with SC APC Simplex Fiber Optic Adapters

Tag:

optiese veselkoppelaar,

optiese vesel plc splitter


  • Vorige:
  • Volgende:

  • Skryf u boodskap hier en stuur dit aan ons